9.6
10
рейтинг лікування

Важлива інформація!

Увага! У готелі заплановано початок ремонту кухні та ресторану на 02.04.2024 року. На жаль, будівельні роботи будуть несумісні з подачею їжі гостям у готелі. Протягом періоду ремонту сніданок у формі шведського столу буде подаватися у сусідній будівлі (100 м від готелю) з 07:00 до 11:00. Обіди та вечері будуть подаватися у готелі Butterfly (3 хвилини ходьби): обіди з 12:00 до 13:00, вечері з 18:00 до 20:00. У якості компенсації за причинені незручності гостей у номері буде чекати лікер Becherovka, а також можливість вибрати 1 безкоштовну процедуру. Гості, які забронювали номер «Стандарт», будуть поселені в номер «Делюкс». ► Гості sanatoriums.com 1 раз на тиждень можуть безплатно відвідувати міський басейн, додаткове відвідування – 15 EUR за особу.

Вкажіть дати перебування, щоб побачити вільні номери та їх вартість.